RUNNER 100 KODIAK™ BROWN
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 100 cm |
| Paksuus | ± 15 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Termoplastinen |
| Paino | 2 100 g/m² |
| Viimeistely | raakareunainen leikkaus |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 2 viikkoa. |
Varastossa
51,00 €
Eesti
English
Russian