RUNNER 90 MALTA™ BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Leveys | 90 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Pvc |
| Paino | 3 000 g/m² |
| Viimeistely | PVC-reuna 15 mm sivuilla |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 2 viikkoa. |
Varastossa
55,20 €
Eesti
English
Russian