RUNNER 90 JAVA™ BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polyamiidi |
| Leveys | 90 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 3 280 g/m² |
| Viimeistely | PVC-reuna 15 mm sivuilla |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 2 viikkoa. |
Varastossa
59,00 €
Eesti
English
Russian