RUNNER 90 WASH&CLEAN GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polyamiidi |
| Leveys | 90 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Pvc |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | PVC-reuna 15 mm sivuilla |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
52,50 €
![]()
Eesti
English
Russian