OVIMATTO 90*120 WASH&CLEAN MINT
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyamiidi |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Pvc |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | PVC-reunus 15 mm |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
45,00 €
![]()
Eesti
English
Russian