VERONA 80*150 801 IVORY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Akryyli |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 921 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 000 g/m² |
| Väri | Valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
145,00 €

Eesti
English
Russian