JARDIN 80*150 701 BEIGE/SILVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Akryyli |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 480 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 100 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
100,00 €

Eesti
English
Russian