LEHMÄNTALJA 185*205 GREY-BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Luonnonnahka |
| Pituus | 205 cm |
| Leveys | 185 cm |
| Paksuus | ± 3 mm |
| Valmistusmaa | Lounais-Amerikka |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
350,00 €

Lehmäntalja on hyvä valikoima, se sopii niin modernin sisustukseen kui esimerkiksi maataloon. Aidoilla lehmäntaljoilla olevat arvet, polttomerkit kuuluvat asiaan ja tekevät jokaisesta taljasta ainutlaatuisen. Talja on luonnostaan kestävä ja pitkäikäinen, kuitenkin ei suositella sen asettaa paikkaan jossa siihen kohdistuu kovaa kulutusta, koska karva kuluu ajan myötä.
Eesti
English
Russian