LEHMÄNTALJA 190*190 BROWN-BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Luonnonnahka |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 190 cm |
| Paksuus | ± 3 mm |
| Valmistusmaa | Lounais-Amerikka |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
320,00 €

Lehmäntalja on hyvä valikoima, se sopii niin modernin sisustukseen kui esimerkiksi maataloon. Aidoilla lehmäntaljoilla olevat arvet, polttomerkit kuuluvat asiaan ja tekevät jokaisesta taljasta ainutlaatuisen. Talja on luonnostaan kestävä ja pitkäikäinen, kuitenkin ei suositella sen asettaa paikkaan jossa siihen kohdistuu kovaa kulutusta, koska karva kuluu ajan myötä.
Eesti
English
Russian