SOFTTOUCH 160*230 700 PASTEL BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 23 mm |
| Valmistusmaa | Egypti |
| Pohja | Jute |
| Paino | 4 100 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
270,00 €

Softtouch-matoilla on erityisen pehmeä nukka. Materiaalina käytetään Super Soft Micro-polyesterilankaa, joka tekee matosta erittäin pehmeän ja paksun. Mattoa on käsitelty antistaattisesti niin, että se ei kerää pölyä. Korkealaatuinen ja hyvinnäköinen Softtouch matto sopii hyviin olo- tai makuuhuoneen.
Eesti
English
Russian