SOFTTOUCH 160*230 700 PEACH
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 23 mm |
| Valmistusmaa | Egypti |
| Pohja | Jute |
| Paino | 4 100 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Keltainen/Oranssi |
Varastossa
270,00 €

Eesti
English
Russian