SCHOOLS 200 RED
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | M2 |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Hollanti |
| Pohja | Lateksi |
| Tiheys | 29 400 pistettä/m² |
| Paino | 1 934 g/m² |
| Viimeistely | raakareunainen leikkaus |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
72,00 €
Eesti
English
Russian