MAGNOLIA 200 LIZARD
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | M2 |
|---|---|
| Nukka | 55% polyesteri, 45% polypropyleeni |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 32 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Lateksi |
| Paino | 2 030 g/m² |
| Viimeistely | raakareunainen leikkaus |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
60,00 €
Eesti
English
Russian