SAFARI Ø 160 165 CREAM
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 160 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 27 mm |
| Valmistusmaa | Kiina |
| Pohja | Canvas |
| Paino | 1 600 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Kerma |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
190,00 €

Eesti
English
Russian