SOFT TOUCH Ø BLACK
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Paksuus | ± 25 mm |
| Valmistusmaa | Kiina |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 1 650 g/m² |
| Viimeistely | 22 mm kanttaus (näkyvissä 8 mm) |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Alkaen
45,00 €

Soft Touch - kokoelman matot jäljittelevät luonnollista turkista. Soft Touch on paksu, miellyttävän pehmeä ja pörröinen matto, joka sopii sekä klassiseen että moderniin sisustukseen. Pienemmät mitat sopivat myös käytettäväksi kylpyhuoneissa - matot ovat pestäviä.
Eesti
English
Russian