RUNNER 80 SOFT EIDE PEARL
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 320 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 030 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
48,00 €
![]()
Soft matto on valmistettu korkealaatuisesta lämpökäsitellystä polypropeenilangasta, joka antaa noille erityisen pehmeyden ja kiilton.
Eesti
English
Russian