RUNNER 80 SENSI TINTON GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 4 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 280 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 770 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
50,00 €
![]()
Eesti
English
Russian