OVIMATTO 90*150 ALPHA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 90 cm |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Viimeistely | PVC-reunus 25 mm |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
55,00 €
![]()
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Varastossa | 1 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
Liittyvät tuotteet
- 59,00 €59,00 €57,00 €57,00 €57,00 €57,00 €45,00 €
OVIMATTO 100*120 ANTHRACITE 868
45,00 €45,00 €43,00 €OVIMATTO 90*120 WASH&CLEAN BROWN
45,00 €
Eesti
English
Russian