OVIMATTO 80*120 BALI GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri microfiber |
| Pituus | 120 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 3 100 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
59,00 €
Eesti
English
Russian