LUCKY 160*230 3612 BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Jute |
| Paino | 1 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
155,00 €
![]()
Eesti
English
Russian