FUNNY 160*230 2104 YELLOW
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Jute |
| Paino | 2 200 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
160,00 €
![]()
Eesti
English
Russian