INDO LOOMLORI 150*200 BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 150 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 15 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
790,00 €
Tyydyttääkseen eurooppalaisten toiveita trendikkäiden ja modernien mattojen perään, luodaan muotoilut ja värisävyt Euroopan mainekkaiden suunnittelijoiden käden alla, mutta tuotanto tapahtuu pääasiassa Nepalissa ja Intiassa. Intian alkuperän villasta kudotut matot ovat hieman karkeammat, mutta hyvin kestävät ja helposti puhdistettavat, hintaluokalta myös edullisemat.
Eesti
English
Russian