INDO LOOMLORI 90*159
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 159 cm |
| Leveys | 90 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 15 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
350,00 €
Tyydyttääkseen eurooppalaisten toiveita trendikkäiden ja modernien mattojen perään, luodaan muotoilut ja värisävyt Euroopan mainekkaiden suunnittelijoiden käden alla, mutta tuotanto tapahtuu pääasiassa Nepalissa ja Intiassa. Intian alkuperän villasta kudotut matot ovat hieman karkeammat, mutta hyvin kestävät ja helposti puhdistettavat, hintaluokalta myös edullisemat.
Eesti
English
Russian