ZIEGLER 165*249 ARIANA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 249 cm |
| Leveys | 165 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Afganistan |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 160 000 solmua/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
2 260,00 €
Eesti
English
Russian