ZHEVA 120*170 65403/190
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 10,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 950 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
140,00 €
Zheva-matot soveltuvat kaikkialle, joissa on runsaasti lämpimiä värejä, puulattiat ja heimokuviot. Tämä kokoelma yhdistää boheemin ja modernin tyylin.
Eesti
English
Russian