YOKI 160*220 REI WHITE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 220 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Pohja | Jute |
| Tiheys | 89 600 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
240,00 €
![]()
Yoki matot on valmistettu pehmeästä polyesterikuidusta, joka muistuttaa villaa. Nämä modernit matot ovat vapaasti hengittäviä, värit luonnonvalkoiset ja vesi-harmaat.
Eesti
English
Russian