YOKI 80*150 RAN CAPPUCCINO
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 89 600 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
78,00 €
![]()
Eesti
English
Russian