VIVID 170*240 5062/BN920
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% puuvilla, 20% villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Jacquard |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Tiheys | 1 200 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 200 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
530,00 €
Eesti
English
Russian