VENEZIA 80*300 7955A DARK GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 800 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
150,00 €

Eesti
English
Russian