TURKKILAINEN SILKKIMATTO 47*94 HEREKE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Silkki |
| Pituus | 94 cm |
| Leveys | 47 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Silkki |
| Tiheys | 810 000 solmua/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
1 150,00 €
Eesti
English
Russian