TOPAZ 160*240 45328/104
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 670 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 700 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
575,00 €
Topaz on tiivis ja korkealaatuinen klassinen villamatto; tiheytensä ansiosta sen kuvio on erittäin hieno ja rikas. Topaz sopii täydellisesti klassiseen olohuoneeseen tai toimistoon.
Eesti
English
Russian