TOBACCO 170*240 632
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 90% hemppi, 10% viskoosi |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 20 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 5 500 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
570,00 €
1 140,00 €
Säästät 570,00 €
Ainutlaatuinen käsinsolmittu matto, suuniteltu Belgiassa. Valkoista viskoosilangaa lisätään kannabikselle ja tulos on erittäin mahtava. Hiljaisissa sävyissä matto koristaa modernia sisustusta.
Eesti
English
Russian