TIGANI 60*90 45113/501
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 90 cm |
| Leveys | 60 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 300 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
80,00 €
Eesti
English
Russian