TIERRA 135*200 49228/RP900
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 135 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 100 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 800 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
190,00 €
Löydä Tierra – matto, joka tuo luonnon sisätiloihin pehmeillä maanläheisillä sävyillään ja ainutlaatuisella tekstuurillaan. Eri korkuinen nukkarakenne luo reliefimäisen pinnan, joka on visuaalisesti omaleimainen. Tierra ei ole vain esteettisesti miellyttävä, vaan myös poikkeuksellisen kestävä ja helppohoitoinen.
Eesti
English
Russian