TEMPO NATURAL Ø 200 SERA DARK BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% värjäämätön villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Axminster |
| Paksuus | ± 8,5 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 217 500 pistettä/m² |
| Paino | 2 830 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
650,00 €
![]()
Eesti
English
Russian