TEMPO 200*300 TION TEAL
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% villa, 20% polyamiidi |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Axminster |
| Paksuus | ± 8,5 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 217 172 pistettä/m² |
| Paino | 2 334 g/m² |
| Viimeistely | Nauhakanttaus |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
795,00 €
![]()
Eesti
English
Russian