TABRIZ 194*302
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 90% villa, 10% viskoosi |
| Pituus | 302 cm |
| Leveys | 194 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 250 000 solmua/m² |
| Paino | 5 000 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
3 900,00 €
Käsin solmittu klassinen matto Intiasta. Tässä matossa käytetään perinteisiä persialaista malleja, matot ovat erittäin kestävä ja todella hintansa arvoisia.
Eesti
English
Russian