SURABAYA 80*340 6816/090
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 90% villa, 10% silkki |
| Pituus | 340 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 200 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 500 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
495,00 €
Erityisen tiheä klassinen matto Uuden-Seelannin villasta. Suuren tiheyden ansiosta mattoa on helppo ylläpitää ja se kaunistaa sisustustasi pitkään.
Eesti
English
Russian