SUNSET 120*170 607 SILVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Egypti |
| Paino | 1 400 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
55,00 €

Sunset kokoelma sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön. Matot ovat täysin UV-ja vedenkestävät.
Eesti
English
Russian