SUMMER 120*160 TROPICAL GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 160 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Valmistus | Painettut kuviot |
| Paksuus | ± 15 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
95,00 €

Summer-malliston matot on valmistettu Jacquard-menetelmällä (kuviokudostekniikka) ja ne sopivat sekä sisä-että ulkokäyttöön.
Eesti
English
Russian