STANDARD 150*300 CORNUS BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 150 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 288 000 pistettä/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
225,00 €
![]()
Eesti
English
Russian