SPLENDOR 200*300 MARMUR LIGHT GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 288 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 575 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
690,00 €
![]()
Villamatot Splendor kokoelmasta on erittäin hyvälaatuisia, valmistettu Uuden Seelannin villasta. Kokoelman värit ovat enimmäkseen harmaa, sininen ja beige, mutta löytyy myös musta-valkoisia kuvioita. Matot ovat pehmeitä, rauhallisia ja miellyttäviä, erittäin kestäviä ja noita on helppo puhdistaa.
Eesti
English
Russian