SPHINX 160*230 992/474440
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Viskoosi |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 5-6 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Tiheys | 820 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 600 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
225,00 €

Eesti
English
Russian