SPECIAL 200*300 ZIGZAG SHALE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% villa, 20% polyamiidi |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Axminster |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 173 628 pistettä/m² |
| Paino | 1 855 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
432,00 €
540,00 €
Säästät 108,00 €
![]()
Tämän kokoelman matot valmistetaan luonnollisesta lampaanvillasta, johon on lisätty 20% polyamidia. Tästä johtuen ne ovat erityisen kestäviä ja soveltuvat hyvin huoneisiin missä on paljon liikkennettä. Matot ovat muodikkaita ja tyylikkäitä.
Eesti
English
Russian