SPAGHETTINI 170*240 3524/05
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Puuvilla |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 4 500 g/m² |
| Väri | Vaaleanpunainen/Violetti |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
170,70 €
569,00 €
Säästät 398,30 €
Iloinen ja värikäs pehmeä puuvillamatto.
Eesti
English
Russian