SONGO 160*230 NIVELO GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 60% polypropyleeni, 40% polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 360 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 726 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
190,00 €
![]()
Songo matot ovat valmistettu korkealaatuisesta lämpökäsitellystä polypropeenilangasta, joka antaa noille erityisen pehmeyden ja kiilton.
Eesti
English
Russian