SOFT 133*190 ATIC PEARL
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 320 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 030 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
130,00 €
![]()
Soft matot ovat valmistettu korkealaatuisesta lämpökäsitellystä polypropeenilangasta, joka antaa noille erityisen pehmeyden ja kiilton.
Eesti
English
Russian