SMARTWEAVE KASTNA BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% puuvilla, 20% polyesteri (chenille) |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Eesti |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Paino | 1 650 g/m² |
| Viimeistely | 70 mm kanttaus (näkyvissä 35 mm) |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
Alkaen
110,00 €
Eesti
English
Russian