SISAL Ø DRAGON LINEN
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | sisal |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Lounais-Amerikka |
| Pohja | Lateksi |
| Paino | 2 400 g/m² |
| Viimeistely | 70 mm kanttaus (näkyvissä 35 mm) |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
Alkaen
214,00 €
Ajaton ja tyylikäs sisalWeave ™ -matto on sopiva lattiapäällyste sekä kotiin että toimistoon. Luonnollisen sisalin suuri kulutuskestävyys tekee matosta käytännöllisen ja kestävän. sisalWeave™- mattomallisto on virolaisen Narma OÜ:n suunnitteltu ja valmistettu.
Eesti
English
Russian