SISAL LIVOS™ BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | M2 |
|---|---|
| Nukka | sisal |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Lounais-Amerikka |
| Pohja | Lateksi |
| Paino | 2 200 g/m² |
| Viimeistely | 70 mm kanttaus (näkyvissä 35 mm) |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 2 viikkoa. |
Varastossa
99,00 €
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
| Verkkokauppa | Ennakkotilaus | 60 yksikkö(t) |
Liittyvät tuotteet
- Alkaen99,00 €/ 99,00 €/m²Alkaen99,00 €/ 99,00 €/m²Alkaen99,00 €/ 99,00 €/m²Alkaen99,00 €/ 99,00 €/m²Alkaen99,00 €/ 99,00 €/m²Alkaen99,00 €/ 99,00 €/m²Alkaen111,00 €/ 111,00 €/m²
Eesti
English
Russian